Taming Frizzy and Unruly Hair: A Comprehensive Guide

Nepaklusnių ir šiauštis linkusių plaukų priežiūros gidas

Turbūt kiekvienas esamę susidūrę su nesuvaldomų plaukų problema. Keičiantis orams ši problema tampa vis dažnesnė, tad paruošėme jums gidą, padėsiantį suvaldyti nepaklusnius plaukus ir džiaugtis norima šukuosena.

I. Kodėl plaukai šiaušiasi?

Kad suprastume, kaip suvaldyti nepaklusnius plaukus - pirmiausia turime suprasti, kodėl jie šiaušiasi. Pagrindinė plaukų šiaušimosi priežastis - drėgmės trūkumas plaukuose. Išsausėję plaukai ieško drėgmės iš oro ir ją sugeria, todėl ima kilti ir šiauštis. Dažniausios dregmės trūkumo plaukuose priežastys yra drėgnas oras, karščio žala, grubūs plaukų priežiūros produktai ir paveldimumas.

II. Plaukų plovimas

Paklusnių ir žvilgančių plaukų priežiūra prasideda nuo pagrindų - tinkamo plovimo:

Atsisakykite kasdieninio plaukų plovimo. Kasdien plaudami plaukus, netenkate natūralių aliejų, reikalingų, kad plaukai būtų sveiki. Priklausomai nuo plaukų tipo, 2-3 plovimų per savaitę puikiai užtenka norint, kad plaukai būtų švarūs ir sveiki.

Nusistatykite tinkamą vandens temperatūrą. Vanduo neturėtų būti karštas ar šaltas, plaukus rekomenduojama plauti drungnu vandeniu.

Rinkitės drėkinančius plaukų šampūnus ir kondicionierius, kurie užtikrins subalansuotą plaukų priežiūrą. Rekomenduojame produktus iš Hydrate ar Intense Repair linijų.

Netrinkite šlapių plaukų rankšluosčiu. Nusausinkite plaukus atsargiai. Paimkite rankšluostį ir švelniai sugniaužkite jame plaukus.


III. Gilus plaukų drėkinimas ir atstatymas:
Nepamirškite reguliariai palepinti plaukus stipresnėmis plaukus puosėlėjančiomis ir atkuriančiomis priemonėmis.

Mūsų rekomendacija - Morris Hair Recovery HydraMH kaukė. Reguliariai naudojant šią kaukę ji giliai įsiskverbią į plaukų sruogas ir intensyviai jas drėkina, taip atstato plaukus ir mažina jų šiaušimąsi.

IV. Stilizavimo metodai

Norint, kad plaukai būtų glotnūs ir paklusnūs, atsakingai rinkitės plaukų stilizavimo metodus ir protingai naudokite karščio priemones:

Jei džiovinate plaukus džiovintuvu, leiskite jiems šiek tiek pradžiūti natūraliai. Laikykite džiovintuvą bent 10 cm atstumu ir pilnai išdžiovinkite plaukus. Jei jūsų plaukai garbanoti rekomenduojame išbandyti plaukų džiovinimą su difuzoriumi.

Naudojant karštus plaukų formavimo įrankius (pvz. plaukų džiovintuvas, tiesintuvas ir t.t.) būtinai nepamirškite apsaugos nuo karščio. Morris Hair Heat Protection apsauga nuo karščio padengia plaukus apsauginiu barjeru, užsandarina drėgmę ir apsaugo nuo šiaušimosi. 

V. Papildomi patarimai:

Šilkinio pagalvės užvalkalo naudojimas žymiai sumažina trintį, kuri skatina plaukų šiaušimąsi bei lūžinėjimą.

Naudokite tinkamas šukas. Būtina naudoti tinkamas ir kokybiškas šukas, kad negadintumėte plaukų būklės ir išlaikytumėte juos tvarkingus.

Reguliariai pakirpkite išsišakojusius plaukų galiukus.

Sveikai maitinkitės ir gerkite pakankamai vandens.

Norint suvaldyti besišiaušiančius ir nepaklusnius plaukus, nepamirškite, kad yra svarbu naudoti tinkamus produktus ir nuosekliai laikytis plaukų priežiūros rutinos. Tikimės, kad šie patarimai padės jums pasiekti neprilygstamų rezultatų ir suvaldyti plaukus. Leiskite plaukams atspindėti jūsų vidinį grožį!

Grįžti į tinklaraštį

Recommended products