The Best Hair Care Tips For Cold Season

Plaukų priežiūros patarimai šaltuoju metu periodu

Šaltas oras lauke ir šildymas neigiamai veikia visų tipų plaukus ir dažnai lemia plaukų lūžinėjimą, galiukų skilinėjimą ir galvos odos išsausėjimą. Tad paruošėme Jums kelis patarimus, kaip prižiūrėti plaukus, kad jie išliktų sveiki ir žvilgantys, nepaisant žvarbių aplinkos veiksnių:

  1. Rečiau plaukite plaukus

Žiemos oras išsausina plaukus ir galvos odą, todėl jie pasidaro labiau linkę pleiskanoti. Dažnai plaunant plaukus, netenkate natūralių aliejų, kurie saugo ir maitina galvos odą ir plaukus. 

  1. Nepiknaudžiaukite karštu dušu

Kad ir kaip karštas dušas vilioja, tačiau karštas vanduo silpnina plaukų šaknis, tad norint sveikų plaukų rekomenduojame sumažinti vandens temperatūrą ir plaukus plauti drungnu vandeniu.

  1. Bent kartą per savaitę palepinkite plaukus

Bent kartą į savaitę į savo plaukų priežiūros rūtiną įtraukite intensyviai plaukus maitinančias ir/ar drėkinančias priemones. Iš mūsų asortimento rekomenduojame Intense Hydrating ar Intense Repair plaukų kaukes. Esant poreikiui plaukų kaukes galite naudoti kartu su kondicionieriumi, tada svarbu eiliškumas - kaukę naudokite pirmiau, po šampūno, o viską užbaikite kondicionieriumi.

  1. Į plaukų priežiūros rutiną įtraukite aliejuką

Kokybiškas plaukų aliejus yra geriausias plaukų draugas šaltuoju metu. Aliejus padės apsaugoti plaukų galiukus nuo lūžinėjimo, pamaitins ir sustiprins plaukus. Nourishing Protective plaukų aliejus puikus pasirinkimas šaltuoju sezonu.

  1. Neikite iš namų drėgnais plaukais

Drėgni plaukai, ypatingai šaltame ore, yra žymiai labiau linkę lūžinėti. Tad visada prieš išeidami iš namų įsitikinkite, kad plaukai pilnai išdžiuvo.

  1. Nepamirškite galvos apdangalo

Nors vilnonės kepurės yra pamėgtas žiemos aksesuaras, rekomenduojame rinktis galvos apdangalus pagamintus iš šilko ar satino medžiagų. Šios medžiagos yra švelnesnės plaukams, todėl sumažėja jų pažeidimo ir susivėlimo rizika. 

  1. Palepinkite save galvos masažu

Dušo metu masažuodami galvos odą stipriai pagerinsite jos kraujotaką, taip palaikydami sveiką galvos odos būklę ir paskatinsite plaukų augimą.

  1. Rūpinkitės plaukų sveikata ir iš vidaus

Papildykite savo maisto racioną produktais gausiais proteinais, vitaiminais C, A, E ir Omega-3. 

  1. Rinkitės neagresyvias plaukų priežiūros priemones

Šaltuoju metu rekomenduojame atsisakyti agresyvių plaukų priežiūros priemonių ir rinktis priemones su natūraliais, švelniais ingredientais, kurie nepanaikins Jūsų natūralių plaukų aliejų.Grįžti į tinklaraštį

Recommended products